styczeń 2015:

Od wtorku, 30 grudnia (a w niektórych sklepach od 31 grudnia, tj. od środy) można już nabyć kolejny, styczniowy, świąteczny numer "Prawdę mówiąc".

  • Jaka jest jego zawartość - patrz tekst na głównej stronie portalu.
Aktualnie nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Burmistrz Krzysztof Kaczmarski ślubuje:

2014-12-06 13:47

- równe prawa dla wszystkich, inwestycje i przyśpieszony rozwój gminy

Wczoraj, 5 grudnia 2014 odbyła się druga sesja Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej, na której ślubowanie złożył nowy burmistrz Krzysztof Kaczmarski.

Po pożegnaniu poprzedniego burmistrza Stanisława Początka i uroczystym ślubowaniu nowego - Krzysztofa Kaczmarskiego, ten ostatni zapowiedział, iż w mieście i gminie Dąbrowa Tarnowska wszyscy mieszkańcy, niezależnie od statusu, traktowani będą tak samo, jako że te same prawa przysługują każdemu - niezależnie od tego, czy jest pracownikiem urzędu, emerytem, rolnikiem czy uczniem.

Nowy Burmistrz chce kierować sprawami gminy w ścisłej współpracy z Radą Miejską, konsultując swe decyzje ze wszystkimi mieszkańcami.

Zabiegał będzie o rozwój gminy, nowe inwestycje czyli nowe miejsca pracy. Krzysztof Kaczmarski podsumował swe wystąpienie stwierdzeniem, że lokomotywa pod nazwą Dąbrowa Tarnowska powinna być skierowana na nieco inne tory niż za czasów poprzednika i poruszać się znacznie szybciej.

Pod koniec sesji radni ustalili wynagrodzenie nowego burmistrza na tym samym poziomie co w roku 2010. Będzie ono wynosiło ok. 11.500 zł miesięcznie brutto.

Przypomnijmy, iż wynagrodzenie starosty Tadeusza Kwiatkowskiego wynosić ma ok. 12 tysięcy złotych miesięcznie.

Poniżej więcej zdjęć oraz relacja filmowa z sesji z przemówieniem burmistrza Krzysztofa Kaczmarskiego.


FilmyWróć

Komentował niecierpliwy22-02-201512:25

Aktualny artykul, jako ostatni, przeczytal gosc, ktory od 8 miesiecy nie zyje! Nastepnego
byc moze, nikt nie doczeka. Jak to sie wszystko ma?
A Fogg jeszcze zyje???

Dodaj komentarz

* - pole wymagane