styczeń 2015:

Od wtorku, 30 grudnia (a w niektórych sklepach od 31 grudnia, tj. od środy) można już nabyć kolejny, styczniowy, świąteczny numer "Prawdę mówiąc".

  • Jaka jest jego zawartość - patrz tekst na głównej stronie portalu.
Aktualnie nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Gminny turniej tenisa stołowego młodzieży szkolnej w Oleśnie

2014-02-11 09:02

- oraz Gminne Zawody „Turniej Siłacza”

„Sportowa Jesień 2013 ”

Gminne Zrzeszenie LZS w Oleśnie oraz Agricola Breń  zorganizowały w Brniu turniej tenisa stołowego, w którym wzięła udział młodzież z Oleśnicy, Podborza, Pilczy Żelichowskiej, Adamierza, Swarzowa, Olesna, Zalipia, Niwek, Ćwikowa, Dąbrówek Breńskich i Brnia (w sumie 48 osób). Zawodnicy za miejsca I – III otrzymali okolicznościowe medale, które wręczyli sędziowie zawodów Stanisław Golonka, Mirosław  Panek oraz Prezes GZ LZS Jerzy Huczek.

Wyniki zawodów :

szkoły podstawowe chłopcy :

1. miejsce: Łucek Adam -  Olesno

2. miejsce: Leżoń Dominik -  Pilcza Żelichowska

3. miejsce: Kaczmarczyk Dominik -  Pilcza Żelichowska

4. miejsce: Lelek Adrian  –  Pilcza Żelichowska

5. miejsce: Wajda Kamil –  Olesno

6. miejsce: Kilijan Michał  – Podborze

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Młodzież z Wielopola, Podborza, Brnia i Oleśnicy uczestniczyła w „Turnieju Siłacza”. Zawodnicy za miejsca I-III otrzymali pamiątkowe puchary. Zawody przeprowadzono w 7 konkurencjach:

1.Wyciskanie sztangi leżąc – 50 kg ( ilość powtórzeń)

2.Podnoszenie ciężarka – 17,5 kg (ręka: L/P)

3.Wyciskanie sztangi stojąc z ziemi do wyprostu ramion – 40kg

4.Podciąganie na drążku

5.Wyprost ramion stojąc przodem – 20 kg ( na czas)

6.Modlitewnik siedząc, uginanie ramion -30kg ( ilość powtórzeń)

7.Brzuszki – ławeczka rzymska

Klasyfikacja końcowa wieloboju:

I miejsce – Garbarz Maksymilian z Wielopola – 54 pkt.

II miejsce – Dzięgiel Jakub  z Brnia – 46,5 pkt.

III miejsce – Czupryna Paweł z Brnia – 40,5 pkt.

IV miejsce – Wajdowicz Marcin z Podborza  – 28,5 pkt.

V miejsce – Lejkowski Daniel z Podborza  – 27 pkt.

VI miejsce – Sokół Mateusz z Brnia  – 24,5 pkt.

Filmy


Wróć

Dodaj komentarz

* - pole wymagane