styczeń 2015:

Od wtorku, 30 grudnia (a w niektórych sklepach od 31 grudnia, tj. od środy) można już nabyć kolejny, styczniowy, świąteczny numer "Prawdę mówiąc".

  • Jaka jest jego zawartość - patrz tekst na głównej stronie portalu.
Aktualnie nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Krzysztof Kaczmarski nowym burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej!

2014-12-01 07:31

- Stanisław Początek przegrywa wybory

Zgodnie z naszymi przewidywaniami Krzysztof Kaczmarski wygrał wybory w drugiej turze i został nowym burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej.

Dzięki zjednoczeniu trzech kandydatów z pierwszej tury (Kaczmarski, Krajewski, Buśko) udało się pokonać dotychczasowego burmistrza Dąbrowy Stanisława Początka.

Krzysztof Kaczmarski - zgodnie z naszymi wcześniejszymi przewidywaniami wygrał wyraźnie wybory w drugiej turze i będzie burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej przez najbliższe 4 lata.

Stanisław Początek, który wcześniej wygrywał wybory w pierwszej turze, popełnił szereg poważnych błędów w ciagu ostatnich czterech lat (jak choćby: niesłusznie pobierane opłaty za przedszkola, sprawa radnej Taraski etc.) i tym razem wyborcy pokazali mu czerwoną kartkę.

Przed Dąbrową Tarnowską jest teraz wielka szansa na wyjście na prostą, na dogonienie ościennych miast pod względem rozwoju ekonomicznego  i stworzenie warunków do powstania nowych miejsc pracy, a przez to poprawę standardu życia mieszkańców.

Trzeba w tym miejscu dodać, iż zwycięstwo Kaczmarskiego może też zmienić sytuację w układzie sił politycznych w powiecie, w tym w Radzie Powiatu, a więc i w samym Starostwie, zwłaszcza wówczas, gdy Wojewoda lub Sąd Administracyjny unieważni pierwszą sesję Rady Powiatu....


Filmy


Wróć

Komentował sztywny01-12-201409:27

Gratuluję!! Mam nadzieję że nie zawiedzie Pan!! Zagłosowałem na Pana mimo wielu negatywnych głosów wśród moich znajomych co do Pańskiej osoby!

Komentował Ania01-12-201414:14

Właśnie otworzyłam szampana

Komentował anna01-12-201416:17

Gratulacje dla nowego burmistrza.Mamy nadzieje ze wreszcie zostanie zerwana ta sitwa i pajeczyna.Zrobic lustracje urzedasom na wszystkich stolkach.Sprawdzic etaty i wyksztalcenie a takze wiek emerytalny.

Komentował UWAGA !01-12-201417:45

Wesoły dzień nam dziś nastał, koniec "początka" nas zastał...

Komentował Barbara01-12-201418:47

Gratulacje dla pana pana Kaczmarskiego oraz uznanie za madrosc panow Krajewskiiego i Buski,ciesze sie z dzisiejszego przebiegu Sesjii Rady IMiejskiej,gratuluje Jackowi i pani Basi oraz Bogusi.

Dodaj komentarz

* - pole wymagane