styczeń 2015:

Od wtorku, 30 grudnia (a w niektórych sklepach od 31 grudnia, tj. od środy) można już nabyć kolejny, styczniowy, świąteczny numer "Prawdę mówiąc".

  • Jaka jest jego zawartość - patrz tekst na głównej stronie portalu.
Aktualnie nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Krzysztof Kaczmarski przedstawia swoją koncepcję kierowania sprawami miasta i gminy

2014-11-24 12:40

- jeden z kandydatów na Burmistrza Dąbrowy na Zebraniu Wiejskim w Żelazówce

Wczoraj, w niedzielę, 23 listopada Krzysztof Kaczmarski - jeden z dwóch kandydatów na Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej wziął udział w Zebraniu Wiejskim w Żelazówce, przedstawiając swoją wizję kierowania sprawami miasta i gminy.

Dla Kaczmarskiego najważniejszym są konsultacje z mieszkańcami gminy. W ten sposób nie dochodzi do alienacji władzy. Burmistrz mając na co dzień kontakt z mieszkańcami gminy, będzie wiedział, jakie są ich problemy.

Niedopuszczlnym jest, by burmistrz działał wbrew intersom mieszkańców, by nie szanował prawa.

Priorytetem dla Kaczmarskiego jest ściągnięcie do Dąbrowy Tarnowskiej inwestorów, którzy stworzą nowe, dobrze płatne miejsca pracy. Dąbrowa Tarnowska nie może być kopciuszkiem regionu.

Dla Krzysztofa Kaczmarskiego ważnym jest to, aby burmistrz stanowil skuteczne lobby, które będzie załatwiać ważne dla gminy sprawy. Burmistrz musi wiedzieć, co ludzi boli i jak te problemy rozwiązać.

Dotychczasowa działalność Kaczmarskiego jako bylego starosty dąbrowskiego oraz obecnie prezesa dąbrowskiej spółdzielni mieszkaniowej pokazuje, iż dotrzymuje on słowa i jest skuteczny.

Zgromadzeni mieszkańcy Żelazówki dali po sobie poznać, iż oczekują zmian w swojej gminie, których gwarantem może być nowy burmistrz.

Poniżej galeria zdjęc oraz relacja filmowa, obrazująca poglądy Krzysztofa Kaczmarskiego.


FilmyWróć

Komentował Bura24-11-201414:42

Czy Kaczmarski przekonał Kopie i Misiaszka? Czy tez po II turze okaże się, że w Radzie Powiatu nie ma większości, żeby odstawić PIS?

Komentował jakataka24-11-201416:31

Panie Kaczmarski trzymam kciuki , życzę wygranej w drugiej turze. Zmiany naszemu miastu są potrzebne, ba nawet konieczne.

Komentował e-Kurde24-11-201417:11

Chciałbym dożyć takiej chwili, kiedy demokracja się unowocześni i mieszkańcy sami będą decydować o swoim miejscu gdzie gdzie żyją. Gdzie nie będzie burmistrzów radnych. Kiedyś tak będzie.

Dodaj komentarz

* - pole wymagane