styczeń 2015:

Od wtorku, 30 grudnia (a w niektórych sklepach od 31 grudnia, tj. od środy) można już nabyć kolejny, styczniowy, świąteczny numer "Prawdę mówiąc".

  • Jaka jest jego zawartość - patrz tekst na głównej stronie portalu.
Aktualnie nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Pierwsza sesja Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej

2014-12-01 20:20

"Przeżyłam szok na wieść o porażce Początka!"

Dzisiaj, 1 grudnia miała miejsce pierwsza sesja Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. Radni złozyli ślubowanie. Wybrano nowego Przewodniczącego Rady Miejskiej, wiceprzewodniczących oraz szefów komisji.

Koleżanka jednej z byłych radnych stwierdziła w kuluarach, iż przeżyła szok, gdy dowiedziała się, że jej pupil Stanisław Początek przegrał z Krzysztofem kaczmarskim.

Po ślubowaniu wybrano Przewodniczącego Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej, którym został Jacek Sarat. Głosowało za nim 21 radnych!

Wiceprzewodniczącymi Rady Miejskiej zostały Bogusława Serwicka i Barbara Gawle, zaś Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej - Andrzej Buśko, Przewodniczącym Komisji do Spraw Budżetu, Strategii i Rozwoju Gminy - Marcin Grabka, Przewodniczącym Komisji do Spraw Oświaty, Kultury i Wychowania – Jerzy Żelawski, Przewodniczącym Komisja do Spraw Zdrowia, Polityki Społecznej, Sportu i Rekreacji – Bernadetta Mrówka, Przewodniczącym Komisja do Spraw Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska – Andrzej Giza.

Patrz niżej więcej zdjęć i relacja filmowa.

FilmyWróć

Komentował kot02-12-201413:35

A radnego Świątka do niczego nie dopuścili? Jaka szkoda...

Dodaj komentarz

* - pole wymagane