styczeń 2015:

Od wtorku, 30 grudnia (a w niektórych sklepach od 31 grudnia, tj. od środy) można już nabyć kolejny, styczniowy, świąteczny numer "Prawdę mówiąc".

  • Jaka jest jego zawartość - patrz tekst na głównej stronie portalu.
Aktualnie nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Te barany z GDDKiA trzeba rozgonić...

2012-09-22 13:58

- List czytelnika

2012-09-22

Wczoraj po południu wracałem z Krakowa do Dąbrowy samochodem. Nagle tuż za Bochnią stanęliśmy wszyscy w korku. Tkwiliśmy w miejscu przez 20 minut. Pomyślałem – nie jest źle, bo ruszyliśmy. Po 2 kilometrach znowu stanęliśmy i tak do Brzeska. W korkach stałem w sumie około 3-4 godzin!

Okazało się, że to przez remont drogi koło Brzeska i budowę drugiego ronda. Ci, co kierowali ruchem, chyba z firmy, która wykonywała remont(?),robili to tak nieudolnie, że samochody ze strony Brzeska-Tarnowa jechały z dużymi przerwami. Czyli nikt nie jechał długo od strony Brzeska i my – jadący od strony Bochni, też staliśmy w miejscu. Masakra. Prawie 4 godziny w korku!

Fatalna organizacja ruchu. Nie widziałem na miejscu ani jednego policjanta!

Taki remont, na tak ruchliwej drodze Tarnów – Kraków powinno robić się w nocy. W cywilizowanych krajach, tak się odbywa.PO gó... to drugie rondo przy Brzesku! Tak jak było dotychczas, było OK.Policja powinna regulować ruch, a nie jacyś palanci z firmy budowlanej.Firma albo policja powinna dać ogłoszenie do RMF i Radia ZET, żeby nie jechać tą trasą!Firma albo policja powinna ustawić wcześniej napisy tuż za Bochnią i tuż przed i za Wojniczem, żeby jechać inną trasą, np. na Szczurową.

To jeszcze jeden skandal. Cała ta Głowna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad to szpital psychiatryczny, jacyś szwagrowie tych z PO i PSL zapewne. Całkowita niekompetencja!

Nawet w krajach Trzeciego Świata lepsze są drogi i budują je sprawniej. W Polsce zero organizacji. Robię wszystko, aby moje dzieci uczyły się jak najwięcej obcych języków i uciekały z tego nienormalnego państwa!

Mariusz

Nazwisko znane redakcji

Wróć

Dodaj komentarz

* - pole wymagane